Září 2009

Sexy tanečnice...

12. září 2009 v 14:36 | Pariska |  Mnou šité modely
Tak jsem dneska šila nějaké oblečky. Tentokrát ze světle a tmavě růžové látky. Tady je ukázka prvního modelu. Ostatní budou až zítra...


Velká proměna!!!

11. září 2009 v 17:02 | Pariska |  FOTO REPORT
Barbie Scarlet byla úspěšná modelka. Předváděla modely světových návrhářů a fotila do všelijakých módních časopisů. Byla slavná a úspěšná. Všichni návrháři chtěli, aby jejich modely předváděla právě ONA.
Po náročných přehlídkách, rozhovorech a focení dostala dva týdny dovolenou. Rozhodla se strávit svou dovolenou na Krétě u moře. Sbalila si věci a odletěla na pohádkovou Krétu. A protože má Scarlet ráda vodu tak trávila polovinu dne v osvěžující vodě. Slaná voda ji zacuchala vlasy a navíc se zapoměla česat. Když se vrátila tak vypadala příšerně!
Místo lesklých blond vlásků mělahrůzně zacuchané a vysušené vlasy. Módní návrháři už ji na svoje přehlídky nechtěli a Scarlet z toho byla hrozně smutná. Pak se ale v dámském časopise dozvěděla, že je ve městě otevřen salon krásy Mischelle. Hned druhý den tam Scarlet zašla.
Ujala se jí skvělá vizážistka a kadeřnice - Míša ( já :-)
A nyní se můžete podívat, jak to vše probíhalo! Od začátku až do konce :-)
Akorát jsem nefotila stříhání vlasů :-/


Stáj pro koníky

10. září 2009 v 19:14 | Pariska |  FOTO REPORT

A je tu FOTO report stáje! Mám tu několik fotek stáje, kterou jsem dělala asi dvě hodiny. Doufám že se Vám stáj líbí. Stáj je jako dělaná pro panenky Barbie. Doufám, že Vás má stáj inspiruje a potěšíte svoje bárbíny stji podobnou :-)
Stáj je plně vybavená! Nechybí :

koně ( všechny velikosti :-)
sedla
uzdečky
ohlávky
krmení pro koníky
stájová zvířátka
nástěnka s informacemi
a jiné věci na které si teď nemůžu vzpomenout :-)

Tady jsou slibované fotky. Omlouvám se za kvalitu.
Napište prosím do komentářů, jak se Vám stáj líbí


Co sem budu dávat

9. září 2009 v 16:22 | Pariska |  Pro Vás
Rozhodně foky mých modelů, ale teď mi nějak blbne počítač a fotky si nechtěj ukazovat. :-(
Budu muset nějaký ten den počkat až se počítač ,,umoudří" a fotky se budou ukazovat.

Mám už nafocených plno modelů, od letních sexy mini šatiček až po model mořské panny. Určitě brzy dojde i na vílu a na skřítka.
Jako další Vám představím asi fialové pletené šaty s vlečkou. Jak říkám, nejsem v šití nějaký super borec, takže nečekejte na svostné róby. :-)

Taky je připravená nějaká ta soutěž, vzor na šití, návod na nějaký doplněk ale hlavně FOTO REPORT - Stáj pro panenky Barbie.

FOTO REPORT je nová rubrika ve které budou různé fotečky.

No, myslím že se máte na co těšit a že jsem toho sem napsala až až. Nemůžu zase všechno ,,vyslepičit abyste se měli také na co těšit. hm, to těšit je tu dvakrát blízko po sobě ale to neva. Nebo snad ano? :-)

Abych Vás příliš neotravovala tak končím s článkem. Vypínám počítač a jdu fotit koňskou stáj pro Barbie!

Elegantní šaty

8. září 2009 v 6:52 | Pariska |  Mnou šité modely
Použila jsem pruhovou látku ( jako na většinu modelů :-) a kousíček modrého šusťáku. Šaty mají elegantní vlečku do strany a zavazování za krk. Korunka je od výrobce. Je to můj první model který jsem šila. Piplala jsem se s ním asi půl hodiny, ale zkušenej by zvládl za deset minut, ale výsledek stojí za to! Nemyslíte?

Nevím kolik toho ty šaty vydží protože šiju ručně...

Tady jsou nějaké fotky!
Model předvádí Erika
K focení posloužila veranda mé babičky :-)

Tak se dočkáte toho, o čem má tento blog být :-)

7. září 2009 v 16:02 | Pariska |  Mnou šité modely
Tento blog má být hlavně o šití na Barbie. Neříkám, že jen o šatičkách které jsem ušila, ale prostě tu mají být hlavně moje vlastní modely pro panenku Barbie. zatím tu žádné modely nebyly, jednok protože, že nemám čas na focení a také se mi nic nechce dělat :-)

Mám jen jednu Barbie. Nedávno všechny skončily v popelnici a takové ty lepší ( myslím tím ty hodně drahé :-) jsou...ani nwm kde, ale v popelnici rozhodně ne! xD
Možná mi ségra bude půjčovat na focení modelů svoje bárbíny ( má jich hodně :-) ale hlavní modelkou bude moje Barbie Bella.

Bella není žádná ,,Mattelačka" a není zrovna mladá. Mám ji od svých pěti let. Tudíž je jí něco málo šest let a to už je ,,babičkovský" věk. Bella měla krásné růžové baletní šaty ale ty už se dávno stratily a také jedny takové šaty které působí jako noční košile. Ty jsem vyštrachala společně s Bellou. A protože jsem si s ní hrála naposled před dvěma lety a ještě ke všemu v chlorované vodě tak podle toho taky vypadá :-)
Až skrašidelně zacuchané vlasy, které už dávno, stratily svůj lesk a svou rovnost. Joo, chudák Bella. Dva!!! roky ležela pod ,,sutinami" hraček a teď jsem ji konečně našla!

Chtěla jsem Vám Bellu vyfotit ale právě skončila s očišťovací koupelí a momentálně si suší vlasy na balkoně, hezky ve slunečním světle :-)

Takže Bellu uvidíte až v šatech, které jdu šít! Budou to takové sexy mini šatky. ;-)

Takže dva modýlky, které by tu měly na večer být, nepředvede Bella, ale její kolegyně Erika, kterou mi půjčila ségra.


Krásná Brabie zvířátka

6. září 2009 v 20:01 | Pariska
Společnost Mattel nevyrábí jen panenky Barbie a různé doplňky a domečky pro ně. Vyrábí i roztomilé zvířecí kamarády pro dlouhonohé krásky. Barbínám bychom mohli závidět, takové krásné a roztomilé chlupáče by chtěl každý!

Roztomilé kočiky se zrcadlem, psíci s míčem a psíci s dortíkem. Kkrása!Barbie se setrarostlivou psí maminkou, rozkošnými štěňátky a hezkými doplňky.

Krásná třpytivá zvířátka s korunkami na hlavě.


Zvířátek pro Barbie je samozřejmě více, ale vybrala jsem ty NEJ :-)

Jídlo pro Barbie

6. září 2009 v 13:08 | Pariska |  Doplňky - návody
Každá holčička by měla mít pro svou Barbie všelijaké vybavení. Jídlo se také počítá! Barbie musí mít ve své ledničce nebo špajzu jídlo.
Jít do obchodu a koupit titěrné napodobeniny pečiva, ovoce nebo stadkostí umí každý. Ale daleko originálnější je si vyrobit jídlo pro Barbie vlastní!
A jak? Úplně jednoduše!

Stačí mít letáky ( např. z Lidlu, Globusu nebo Penny ), karton, kepidlo a nůžky!

S letáků si vystřihni všelijaké obrázky jídel a zmenši je tak, aby byly tak akorát pro panenku Barbie. vystřižené obrázky nalep na karton a jídlo pro tvou Barbie je hotové!

Působí to opravdu prakticky. Alespoň si člověk nebude plést jogurt se sušenkou :-)

Je to sice piplačka ale výsledek stojí za to! ;-)


Tonnerky, můj sen...

6. září 2009 v 12:49 | Pariska
Tonnerka, dlouhonohá kráska. Je větší než normální Barbie a má zvláštní ,,opravdovější" obličejík s krásnými rysy. Když jsem tu ,,přerostlou panenku" viděla poprvé tak jsem si řekla - To je hnus.
Ale když jsem si pak obrázky Tonnerek prohlížela stále dokola tak se mi hrozně zalíbily.

Hrozně moc chci Tonnerku. Ale vůbec jsem je v obchodech neviděla a na webu jsem nenašla žádnou stránku, kde se dají objednat. Mohl by mi někdo poradit kde mám Tonnerku zahnat? Napište mi to prosím do komentářů.
Už si na ni šetřím peníze ale vůbec nevím kde ji sehnat. Budu Vám vděčná když poradíte...

Můžete také hlasovat v Anketě. ( Pod článkem když dáte komentáře )


Tuto Tonnerku chci. Nevíte kde se dá koupit nebo objednat?


Postel pro tvou Barbie

6. září 2009 v 9:07 | Pariska |  Doplňky - návody
Sníš o krásné posteli s nebesy pro tvou Barbie? To sní asi každý. Ale když člověk vidí ty ceny tak jen kroutí očima nad cenami...
A co si takhle vyrobit svou vlastní postel která nebude moc stát. Připravila jsem pro Vás originální návod. Návod jsem dělala hodinu tak ho prosím kopírujte pouze s mým svolením!Co potřebuješ?
*Dřevěná prkýnka/destičky
*4 dřevěné kostky ( ty na hraní )
*Vteřinové lepidlo
*Špejle
*Průhledná izolepa
*Látky
*Menší kus záclony
Barbie jako...1

5. září 2009 v 20:08 | Pariska |  Soutěže
Rozhodla jsem se udělat soutěž Barbie jako... ( od 1 až po 20 :-)
Vždy bude celebrita, podle které budute muset udělat Barbie.
Vůbec nezáleží na značce Barbíny. Může být od Mattela, nemusí...A je tu zadání první části!

Takže máte za úkol udělat panenku Barbie aby vypadala jako Lady Gaga! Stačí mít Barbie s podobným obličejem jako má Lady a se stejnou barvou, klidně i střihem, vlasů.
Barbie můžete nějak ,,dozdobit" a ušít jí vlastní módní oblečení.
Svůj výtvor vyfotíte ( max. 3 fotky ) a pošlete fotku/fotky na mail pariska.info@seznam.cz

Cena je překvapení. V anketě budete hlasovat o nej Barbie Lady Gaga!
Pokud se chceš zúčastnit tak nejdříve do komentářů napiš že se zúřastňuješ
a pak pošli foto své Lady Gaga!


Pro ty co nevědí jak Lady Gaga vypadá tak je tu fotka! ( Můžeš ji vytvořit šaty které jsou na fotce, nebo můžeš vytvořit svoje vlastní ;-)


Barbie a jejich módní výstřelky

5. září 2009 v 19:28 | Pariska
Každý jistě zná Barbie. Každá holčička má alespoň jendu Barbie pro kterou má horu oblečků, byteček a jiné doplňky. Dříve byla jedna Barbie s řídkými blond vlasy, rudými rty a ,,staromódními" šatičkami.
Dnes už je všechno jinak. Panenky Barbie se vyrábějí ve více než sto provedeních, tvarech, barvách i velikostech. Srdce holčiček si získala asi nejvíce společnost Mattel která ročně přivede na trh nějakých těch deset výstřelků.

Teď už seženete Barbie v různých oblečcích, s různými doplňky, se zvířaty, auty nebo s domečky.
Nejvetší novinkou od společnosti Mattel je ,,Barbie plážová párty"
Komplet obsahuje Barbie, ( myslím že i Kena ), automobil, bazén, židli pro plavčíka a různé doplňky.

Jakou novinku přinese Mattel dále? Musíme se nechat překvapit!

Barbie jako Star!

5. září 2009 v 15:25 | Pariska

Co ti výrobci nevymyslí! Na trhu už jsou panenky Barbie i jako celebrity! Mě osobně se tedy moc nelíběj, ale to je jedno. tady jsou vytvořila pár obrázků.
Nevím jka vy, ale mě se nejvíce líbí Lady Gaga. Úplně největší propadák je podle mě Angelina Jolie a Hilary Duff. Výrobci také ,,odflákli" dvoji z HSM - Zaca Afrona a Vennesu Hudgens.
Tyto Stars Barbie v ČR ještě moc k dostání nejsou ale už se ,,blíží" na ,,naše" pulty. Cena těchto Barbie se bude pohybovat okolo 500 - 800 Kč, což je docela hodně. Výrobci mysleli na originalitu ( to se jim povedlo ), mysleli i na cenu ale ne na přesnost! To se moc netrefili. Posuďte sami.
Neříkám že všechny ty obrázky jsou tu pod kritikou, třeba ta Avril nebo Lady Gaga se opravdu povedly. ale ty ostatní, nic moc....


Skokanka

5. září 2009 v 9:11 | Pariska

Mini šatičky s doplňky

5. září 2009 v 8:39 | Pariska

Animace - Slečinky

4. září 2009 v 19:04 | Pariska
To už se mi docela pocedlo ne?

Moje úplně první animace!

4. září 2009 v 14:58 | Pariska
Tak sem dělala svou první animaci! Je malinko víc nepovedená :-)