Tak se dočkáte toho, o čem má tento blog být :-)

7. září 2009 v 16:02 | Pariska |  Mnou šité modely
Tento blog má být hlavně o šití na Barbie. Neříkám, že jen o šatičkách které jsem ušila, ale prostě tu mají být hlavně moje vlastní modely pro panenku Barbie. zatím tu žádné modely nebyly, jednok protože, že nemám čas na focení a také se mi nic nechce dělat :-)

Mám jen jednu Barbie. Nedávno všechny skončily v popelnici a takové ty lepší ( myslím tím ty hodně drahé :-) jsou...ani nwm kde, ale v popelnici rozhodně ne! xD
Možná mi ségra bude půjčovat na focení modelů svoje bárbíny ( má jich hodně :-) ale hlavní modelkou bude moje Barbie Bella.

Bella není žádná ,,Mattelačka" a není zrovna mladá. Mám ji od svých pěti let. Tudíž je jí něco málo šest let a to už je ,,babičkovský" věk. Bella měla krásné růžové baletní šaty ale ty už se dávno stratily a také jedny takové šaty které působí jako noční košile. Ty jsem vyštrachala společně s Bellou. A protože jsem si s ní hrála naposled před dvěma lety a ještě ke všemu v chlorované vodě tak podle toho taky vypadá :-)
Až skrašidelně zacuchané vlasy, které už dávno, stratily svůj lesk a svou rovnost. Joo, chudák Bella. Dva!!! roky ležela pod ,,sutinami" hraček a teď jsem ji konečně našla!

Chtěla jsem Vám Bellu vyfotit ale právě skončila s očišťovací koupelí a momentálně si suší vlasy na balkoně, hezky ve slunečním světle :-)

Takže Bellu uvidíte až v šatech, které jdu šít! Budou to takové sexy mini šatky. ;-)

Takže dva modýlky, které by tu měly na večer být, nepředvede Bella, ale její kolegyně Erika, kterou mi půjčila ségra.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama