Tak se dočkáte toho, o čem má tento blog být :-)

7. září 2009 v 16:02 | Pariska |  Mnou šité modely
Tento blog má být hlavně o šití na Barbie. Neříkám, že jen o šatičkách které jsem ušila, ale prostě tu mají být hlavně moje vlastní modely pro panenku Barbie. zatím tu žádné modely nebyly, jednok protože, že nemám čas na focení a také se mi nic nechce dělat :-)

Mám jen jednu Barbie. Nedávno všechny skončily v popelnici a takové ty lepší ( myslím tím ty hodně drahé :-) jsou...ani nwm kde, ale v popelnici rozhodně ne! xD
Možná mi ségra bude půjčovat na focení modelů svoje bárbíny ( má jich hodně :-) ale hlavní modelkou bude moje Barbie Bella.

Bella není žádná ,,Mattelačka" a není zrovna mladá. Mám ji od svých pěti let. Tudíž je jí něco málo šest let a to už je ,,babičkovský" věk. Bella měla krásné růžové baletní šaty ale ty už se dávno stratily a také jedny takové šaty které působí jako noční košile. Ty jsem vyštrachala společně s Bellou. A protože jsem si s ní hrála naposled před dvěma lety a ještě ke všemu v chlorované vodě tak podle toho taky vypadá :-)
Až skrašidelně zacuchané vlasy, které už dávno, stratily svůj lesk a svou rovnost. Joo, chudák Bella. Dva!!! roky ležela pod ,,sutinami" hraček a teď jsem ji konečně našla!

Chtěla jsem Vám Bellu vyfotit ale právě skončila s očišťovací koupelí a momentálně si suší vlasy na balkoně, hezky ve slunečním světle :-)

Takže Bellu uvidíte až v šatech, které jdu šít! Budou to takové sexy mini šatky. ;-)

Takže dva modýlky, které by tu měly na večer být, nepředvede Bella, ale její kolegyně Erika, kterou mi půjčila ségra.2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.